Spor

Galatasarayın yeni transferi Emre Kılınç: Sadece dik duruşumu

Galatasaray ile 4 yıllık sözleşme imzalayan Emre Kılınç, imza töreni sonrası kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu. Galatasaray ’ın futbolcusu olmanın kendisi için büyük bir onur ve gurur olduğunu belirten Emre Kılınç,..

Toplam 27 görüntüleme, Günlük 1 görüntüleme

Galatasarayın yeni transferi Emre Kılınç: Sadece dik duruşumu

Galatasaray ile 4 yıllık sözleşme imzalayan Emre Kılınç, imza töreni sonrası kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu.

Galatasaray ’ın futbolcusu olmanın kendisi için büyük bir onur ve gurur olduğunu belirten Emre Kılınç, şu ifadeleri kullandı:

‘Galatasaray formasını taşıdığım için inanılmaz gururluyum’

“Başta başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerimize, Fatih hocamıza, beni bu kulübe layık gören tüm yetkililerimize çok teşekkür ediyorum. Galatasaray ’da olmak, Galatasaray ’ın futbolcusu olmak, bu armayı taşımak benim için büyük bir onur ve gurur. Burada olabilmeyi çok istiyordum. Şu an burada Galatasaray formasını taşıdığım için inanılmaz gururluyum. Benim için çok gurur verici bir olay. Buralara gelmemde emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum.

‘Sadece dik duruşumu korudum’

”Bu bir başlangıç. Başlangıç ne kadar güzel oldu. İnşallah benim de Galatasaray ’dan ayrılışım kaptanımızın ayrılışı gibi mutlu, güzel bir şekilde olur tek temennim bu. Ben sadece bir söz vermiştim, Galatasaray ’da oynama hayalimden bahsetmiştim. Tek söylediğim buydu. Bunun haricinde pek bir şey yapmam gerekmedi. Süreç beni buralara getirdi. Sadece dik duruşumu korudum ve şu an buradayız. Yönetim, taraftar tarafından da bu kadar seviliyorum. Hepsinden Allah razı olsun”

Toplam 28 görüntüleme, Günlük 2 görüntüleme

0Shares

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL