Siyaset

Muharrem İnce tarih verdi: Önümüzdeki hafta her şeyi detaylarıyla açıklayacağım

‘Yeni parti kuracak’ iddialarına Muharrem İnce’den yanıt geldi. İnce, “Pek çok bir sürü iftiralar var. Önümüzdeki hafta her şeyi açıklayacağım. Kim hain kim bölücü herkes açıklamamda görecek” dedi.   CNN..

Toplam 20 görüntüleme, Günlük 1 görüntüleme

Muharrem İnce tarih verdi: Önümüzdeki hafta her şeyi detaylarıyla açıklayacağım

‘Yeni parti kuracak’ iddialarına Muharrem İnce’den yanıt geldi. İnce, “Pek çok bir sürü iftiralar var. Önümüzdeki hafta her şeyi açıklayacağım. Kim hain kim bölücü herkes açıklamamda görecek” dedi.

 CNN Türk’te açıklamalarda bulunan Eski CHP Yalova Milletvekili ve partisinin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, yeni parti kuracağı iddialarıyla ilgili ilk kez televizyon ekranından açıklama yaptı.

İnce, “Önümüzdeki hafta Ankara ’ya gideceğim. Ne yapmak istediğimi, neler olduğunu anlatacağım. İftiralar, yalanlar var, ipe sapa gelmez adamlar açıklama yapıyor, bunları duyuyorum. Kulaklarımı kapadım, önümüzdeki hafta Ankara ’da her şeyi detaylarıyla açıklayacağım” dedi.
İnce, “Arkadaşlarım da ben de iddiaları takip ediyorum, yazılıp çizilenleri tümünden haberim var. Pek çok gerçekler var, pek çok yalanlar var. Hain, bölücü diyenlerin hepsini biliyorum. Kim hain kim bölücü önümüzdeki haftayı beklesin. Biz Atatürk ’ün partisinin 40 yıllık neferiyiz. Onun için biraz sabır.” diye konuştu.

İnce, “Küskün müsünüz?” sorusuna “Hayır” yanıtını verdi.

 
Toplam 21 görüntüleme, Günlük 2 görüntüleme

0Shares

YORUMLAR (2)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL