Spor

SON DAKİKA! Serkan Kırıntılının menajerinden Beşiktaş açıklaması!

İttifak Holding Konyaspor kulübü, sözleşmeli kalecileri Serkan Kırıntılı‘nın Beşiktaş ile iki yıllığına anlaştığına ilişkin haberler üzerine sert bir bildiri yayımlamıştı. 35 yaşındaki eldivenin menajeri Haluk Canatar‘dan da konuyla ilgili açıklama..

Toplam 30 görüntüleme, Günlük 1 görüntüleme

SON DAKİKA! Serkan Kırıntılının menajerinden Beşiktaş açıklaması!

İttifak Holding Konyaspor kulübü, sözleşmeli kalecileri Serkan Kırıntılı‘nın Beşiktaş ile iki yıllığına anlaştığına ilişkin haberler üzerine sert bir bildiri yayımlamıştı. 35 yaşındaki eldivenin menajeri Haluk Canatar‘dan da konuyla ilgili açıklama geldi. A Spor‘a konuşan Canatar, milli eldivenin Beşiktaş’a gidip gitmeyeceğine yönelik sorulara şu şekilde yanıt verdi:

Yolda araç kullanırken beni Serkan aradı. ‘Kulüp, bir açıklama yapmış. ’ dedi. Beşiktaş ile herhangi bir görüşme ve anlaşma yapmadık. Yazılanlar tamamı ile asılsızdır. Serkan’ın kulübüyle bir yıl daha sözleşmesi var. Ben Serkan’ı nasıl götürebilirim, ona nasıl imza attırabilirim?

Serkan’a Beşiktaş’ın ilgisinin olabileceğine inanıyorum. Ancak Beşiktaş kulübü ile Serkan Kırıntılı hakkında ne teknik adam statüsünde ne de yönetici statüsünde herhangi bir şekilde görüştüğüm ya da anlaştığıma yönelik haberler tamamen gerçek dışıdır. Böyle bir gündemimiz asla olmamıştır.”

Toplam 31 görüntüleme, Günlük 2 görüntüleme

0Shares

YORUMLAR (1)

  1. Aykan Devrim diyorki:

    Kitap Çıkarmak mı İstiyorsunuz | Livan Yayınevi | Kitabınız Raflara Ulaşsın Kaliteli Hızlı Kitap Basımı, editör, proje desteği ile kitabınızı yayınlayın. Kapak Tasarımı, tanıtım, sosyal medya desteği ve imza günleri düzenlemesi. https://livanyayinevi.com/

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL