Siyaset

Tarsus İdman Yurdunun yeni başkanı Serhat Servet Dövenci

Tarsus İdman Yurdu Olağan Genel Kurulu Toplantısı Tarsus Belediyesi Nikah Salonu ’nda düzenlendi. Divan başkanlığını Cumali Yağcı, katiplikleri ise Salih Erdoğan ve Zafer Yıldırım ’ın yaptığı olağan kongre saygı duruşu..

Toplam 23 görüntüleme, Günlük 1 görüntüleme

Tarsus İdman Yurdunun yeni başkanı Serhat Servet Dövenci

Tarsus İdman Yurdu Olağan Genel Kurulu Toplantısı Tarsus Belediyesi Nikah Salonu ’nda düzenlendi. Divan başkanlığını Cumali Yağcı, katiplikleri ise Salih Erdoğan ve Zafer Yıldırım ’ın yaptığı olağan kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı ’nın okunmasıyla başladı. Gündem maddelerinin okunup, ibraz edilmesinin ardından tek listeyle seçimlere gidildi.

58 üyenin oy kullandığı seçimlerde, Serhat Servet Dövenci kulüp başkanlığına seçildi. Bir önceki dönem kulüp başkanı Musa Atay yeniden listede yer aldı. Yeni görevine seçilen başkan Dövenci, Mersin ’i üst liglerde temsil eden tek takımın Tarsus İdman Yurdu olduğunu hatırlatarak, “Bu kulübü daha iyi noktalara getirebilmek adın çalışacağız. Bunun için el birliği ile hareket etmemiz gerekiyor. İnanıyorum ki bunu başaracağız” dedi.

DHA

Toplam 24 görüntüleme, Günlük 2 görüntüleme

0Shares

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL