Foto Galeri

Yeni evin karanlık sırrı: ‘Başıma silah dayayıp dişlerimi döktü’

ÇARPICI İDDİA Çiftin, Santa Barbara, Montecito’da satın aldıkları yeni malikanenin bir önceki sahibi Rus işadamı Sergey Grishin’in eski eşi ortaya çıktı ve çifti “Çevrenizde öyle birinin bulunması çok tehlikeli” diyerek..

Toplam 25 görüntüleme, Günlük 1 görüntüleme

Yeni evin karanlık sırrı: ‘Başıma silah dayayıp dişlerimi döktü’
ÇARPICI İDDİA

ÇARPICI İDDİA

Çiftin, Santa Barbara, Montecito’da satın aldıkları yeni malikanenin bir önceki sahibi Rus işadamı Sergey Grishin’in eski eşi ortaya çıktı ve çifti “Çevrenizde öyle birinin bulunması çok tehlikeli” diyerek uyardı.


YARALI YÜZ LAKABIYLA TANINIYOR

‘YARALI YÜZ’ LAKABIYLA TANINIYOR

Harry ile Meghan’ın geçtiğimiz mayıs ayında satın aldığı ve temmuz ayında da taşındığı malikanenin bir önceki sahibinin eski eşi Anna Fedoseeva, ‘yaralı yüz” diye tanınan Rus oligark Grishin’in tehlikeli bir adam olduğunu belirterek “hayatımı yıktı” diye konuştu.


PERİ MASALI KABUSA DÖNÜŞTÜ

PERİ MASALI KABUSA DÖNÜŞTÜ

Grishin ile 2017 yılında evlendiğini belirten Fedoseeva ilk zamanlarda her şeyin bir peri masalı gibi olduğunu” ama 11 ay sonra ayrıldıklarını” anlattı.


ÖLÜMLE TEHDİT ETTİ

ÖLÜMLE TEHDİT ETTİ

Anna Fedoseeva, hem kendisinin hem de iş ortağı Jennifer Sulkess’in, eski eşi Grishin tarafından ölümle tehdit edildiğini ve yasal işlem başlattığını anlattı.


BAŞIMA SİLAH DAYADI, DİŞLERİMİ KIRDI

‘BAŞIMA SİLAH DAYADI, DİŞLERİMİ KIRDI’

Fedoseeva, eski eşinin başına silah dayayıp kendisini ölümle tehdit ettiğini ve dişlerini kırdığını da belirtti.


ÇİFTİ ELEŞTİRDİ

ÇİFTİ ELEŞTİRDİ

Anna Fedoseeva, Harry ile Meghan’ı malikanelerini almadan önce gerekli araştırmaları yapmamakla eleştirdi.


AKILLICA BİR DURUM DEĞİL

‘AKILLICA BİR DURUM DEĞİL’

Anna Fedoseeva, Meghan Markle’ın kadın hakları için mücadele ettiğini hatırlatarak “Ama benim durumumda bu sadece hayatta kalmak. Onlar için, eski eşim ya da onunla bağlantılı birilerinin etraflarında olması akıllıca bin durum değil” diye konuştu. 


SÖZCÜSÜ: ESKİ EŞİNİN SAHTEKARLIĞININ KURBANI

SÖZCÜSÜ: ‘ESKİ EŞİNİN SAHTEKARLIĞININ KURBANI’

 Rus oligark Grishin’in Fedoseeva’dan boşandıktan sonra nişanlandığı Catherine Loginova ile de benzer sorunlar yaşadığı ve mahkemelik olduğu belirtildi. Sergey Grishin’in sözcüsü ise iş adamının “eski eşinin yaptığı sahtekarlıkların bir kurbanı” olduğunu ileri sürdü. 


Toplam 26 görüntüleme, Günlük 2 görüntüleme

0Shares

YORUMLAR (2)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL