Spor

16 Eylül Şans Topu çekiliş sonuçları! Şans Topu bilet sorgula! Şans Topu sonucu

Şans Topu çekilişi 16 Eylül akşamı gerçekleşti. Çekiliş Milli Piyango TV YouTube adresinden canlı yayınlandı. İşte kazandıran rakamlar… 16 Eylül Şans Topu Çekiliş Sonuçları  Zengin olma hayali kuran birçok insan..

Toplam 88 görüntüleme, Günlük 1 görüntüleme

16 Eylül Şans Topu çekiliş sonuçları! Şans Topu bilet sorgula! Şans Topu sonucu

Şans Topu çekilişi 16 Eylül akşamı gerçekleşti. Çekiliş Milli Piyango TV YouTube adresinden canlı yayınlandı. İşte kazandıran rakamlar…

16 Eylül Şans Topu Çekiliş Sonuçları 

Zengin olma hayali kuran birçok insan Şans Topu çekilişini merak ediyor. 16 Eylül 2020 Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı.

İşte kazandıran rakamlar: 11-12-22-25-33+13
5f626224bf21442120e0bf2f

Şans Topu sonuçları bilet sorgulama ekranı

Şans Topu oynayan herkes bilet numarasını yazıp internet ortamından sonuçları kontrol edebilmektedir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bilet numaranızı yazıp sonucu öğrenebilirsiniz.

Şans Topu Çekilişi saat kaçta?

Merakla beklenen Şans Topu çekilişi 16 Eylül Çarşamba (bu akşam) saat 20:00 ’de yapıldı. Çekiliş Milli Piyango Online’ın sitesinden canlı olarak yayınlanacak. Şans Topu çekilişine dair tüm detaylar burada olacak.

Şans Topu oynamanın kuralları neler?

Şans topu çok yakında Millipiyangoonline.com’da,.

Yenilenen Şans Topu’nun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL ’dir.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor

Şisal Şans ’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Toplam 89 görüntüleme, Günlük 2 görüntüleme

0Shares

YORUMLAR (3)

  1. Ahmet Kaya diyorki:

    Kitap Çıkarmak mı İstiyorsunuz | Livan Yayınevi | Kitabınız Raflara Ulaşsın Kaliteli Hızlı Kitap Basımı, editör, proje desteği ile kitabınızı yayınlayın. Kapak Tasarımı, tanıtım, sosyal medya desteği ve imza günleri düzenlemesi. https://livanyayinevi.com/

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL